Verslas

Norite parduoti savo produktą / paslaugą Rytų Azijos šalyse, pirkti iš jų arba pritraukti investicijas? Mes konsultuojame norinčiuosius vykdyti verslą su Rytų Azijos šalimis, ieškome potencialių partnerių, tarpininkaujame.
Pirminės konsultacijos metu aptarsime jūsų lūkesčius ir galimybes bei tarpininkavimo strategiją. Padėsime parašyti ir išversti partneriams prisistatymo laiškus, tarpininkausime susirašinėjant ir ieškant verslo partnerių bei derybose su jais. Padėsime paruošti reklaminę medžiagą pritaikytą prie vartotojo poreikių. Suplanuosime verslo keliones ir susitikimus.
Galime skirti lydintįjį asmenį/vertėją verslo kelionėje. Norintiesiems eksportuoti savo produktus į Japoniją esame sukūrę atskirą projektą Balticwind.

Konsultantai

Visi konsultantai yra gyvenę Rytų Azijos šalyse, pažįstantys vietos rinkas ir visuomenės poreikus, galintys kalbėti Azijos kalbomis

Siūlomos paslaugos:

Pirminė konsultacija;
Prisistatymo laiško anglų ir/arba Rytų Azijos kalba parengimas;
Rinkos tyrimai ir konsultavimas;
Potencialių partnerių paieška;
Tarpininkavimas;
Agentavimas;
Verslo misijų į Azijos šalis organizavimas;
Lydintis asmuo verslo kelionės metu (koordinatorius, vertėjas)

Kainos

Priklauso nuo paslaugos ir užduoties sudėtingumo

Dėl susirašinėjimo ir tarpininkavimo mokesčio

Mokestis mokamas iš anksto už 10 val. Pabaigęs 10 val. darbą konsultantas išrašo ataskaitą apie nuveiktus darbus (įvertinamas susirašinėjimo kiekis ir rezultatai). Norint darbą tęsti, imamas naujas tarpininkavimo mokestis.​

Close Menu